Konya-Kapadokya-Hacı Bektaş
Tur Tarihleri Başlama Tarihi Bitiş Tarhi
01-10-2008 04-10-2008

Tur Ücretleri :Acentenizi arayın http://www.otelturtatil.com
Notlar
# Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
# Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda tur hareket tarihine 5 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
# Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz
# Özel araçlarla gidiş – dönüş ulaşım
# 3 gece konaklama
# Kahvaltılar (3) ve akşam yemekleri (3)
# Programda belirtilen geziler
# Müze ve ören yeri girişleri
# Turizm refakati ve rehberlik hizmetleri
# Seyahat Sigortası
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
# Tüm şahsi harcamalar ve bahşişler
# Öğle yemekleri
# Alkollü-alkolsüz tüm içecekler
# İlk gün kahvaltı ve son gün akşam yemeği
Tur Programı

1.GÜN: Sabah saat 09.00’da Tunus Cad. No:14’ ten hareket. Zevkli bir yolculuk sonrası Konya’ya varışta Aleaddin Camii ve Tepesi, Mevlana Türbesi ve Müze ziyaret edilecektir. Ekstra alınacak öğle yemeği sonrası Kapadokya’ya hareket. Akşama doğru otele varış, odalara yerleşme.Akşam yemeği ve geceleme otelde.

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi, Göreme Açıkhava Müzesi, Paşabağ, Avanos , Devrent Vadisi gezilecek olup, akşama doğru otele dönülecektir. Akşam yemeği ve geceleme otelde. Arzu edenler için Ekstra Türk gecesi organizasyonu (sınırsız içki ve eğlence) düzenlenecektir.

3.GÜN: Kahvaltı sonrası Ihlara Vadisi – Kaymaklı Yeraltı Şehri gezilecektir. Akşama doğru otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Arzu edenler için Ekstra Şarapevi Organizasyonu.(Sınırsız içki ve canlı müzik)

4.GÜN: Kahvaltı sonrası otelden ayrılış Ürgüp-Turasan Şarap Fabrikası gezildikten sonra Ankara’ya hareket. Yol güzergahı üzerinde Hacıbektaş Müzesi gezilecektir. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Advertisements