Yolculardan gelen yoğun talepler doğrultusunda Onur Air iç hat uçuşlarındaki ikram menüsünü 17 Haziran 2008 Salı gününden itibaren ücretli ve bol alternatifli olarak başlattı.
Haziran ayından bugüne kadar hayata geçirilmiş olan ikram uygulaması bol alternatifli ve ücretli modelde. Onur Air yeni ikram sisteminde sudan hiç bir ücret almıyor. Diger ürünlerin fiyatlarır ise oldukça makul fiyatlar diyebiliriz.

Onur Air’in uçak bileti alan iç hatlardaki yiyecek menüsünde; şirkete özel olarak hazırlanmış tavuklu sandviç, ezme tavuklu klüp sandviç, peynirli ve dana jambonlu klüp sandviç, muffin, yeşil elma, fıstık, fındık, çikolata ve cips yer alacak. İçecek menüsü ise çay, kahve, kola, sade ve meyveli gazoz, portakal suyu, enerji içeceği, soda, viski, şarap, bira, votka, cinden oluşuyor. Yani oldukça tatminkar bir menüye sahip. Hava yolları catering firmalarının özenle ve yüksek güvenle hazırladıgı bu yiyecekleri isteyen yolcular ücretini ödeyip yiyebilicekler. Böylece yolculugunuz boyunca ucuz uçuşun keyfini çıkarırken oldukça kısa süreli uçuşlarınızda kara geçmiş olacaksınız. Şirketin yiyecek ücretleri ve ürünlerine ait katalog resmi aşagıdadır:

Büyütmek için resmin üzerine tıklayın

Advertisements