Kaş hakkında söylecek bir çok söz vardır.En iyisi bölgedeki güzelliklerden başlamak olacaktır.Kaşta sizi kendine hayran bırakacak bir çok güzellik vardır.Bunlardan başta deniz gelir.Deniz akdenizin klasikleşmiş o güzel denizi ve mavi bayraklı plajlarıyla sizi kendine çeker.

Bölgede tatil severleri eğlendirmeye yönelik olan bir çok turizm faaliyeti vardır.Bu faaliyetler sayesinde Kaş’ta oldukça hoş vakit geçirebilirsiniz.Kaş size sadece eğlenmeyi değil aynı zamanda dinlenmeyi vaadeder.Bir yıl boyunca üstünüzde biriken stres ve yorgunluğu burada atabilirsiniz.

Bölgede bulunan yeşillik alanlar sayesinde şehirin o bunaltıcı havasından uzak rahat nefes alabilirsiniz.Burası sağlığınız için de çok önemlidir.Bölgede oldukça fazla yeşil alan bulunduğu için oksijende o oranda fazladır.Şehir’de aldığınız karbondioksiti burada giderebilirsiniz.

Kaş eğlence içinde oldukça önemlidir.Bölgede her yaşa yönelik eğlence faaliyetleri bulunmaktadır.Son yıllarda bölgeye olan ilginin oldukça artması tüm bu nedenlere bağlıdır.

Advertisements