Bodrum ülkemizde tatil denilince akla gelen ilk yerelr arasındadır.Bölge turizm açısından oldukça gelişmiştir ve her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.Bölgede eşsiz deniz ve eşsiz plajlar yer almaktadır.

Bu plajlar oldukça tanınmış plajlar olup genelde mavi bayraklı plajlardır.Bölgedeki plajlar ülkemizin sınırlarını aşıp Avrupa’da ünlü hale gelmektedir.

Bodrum’da plajlar oldukça dolu olarak geçmektedir.Bölgede halk plajlarının yanında bazı işletmelere ait olan ücretli plajlarda vardır.

Bodrum’da bu güzel plajların etrafında genel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfeler bulunmaktadır.Bu büfelerden yiyecek ve içecek ihtiyacınızı rahat bir şekilde giderebilirsiniz.

Ayrıca bu plajların güzelliğinden yarallanılarak etrafa inşaa edilen hoteller oldukça rağbet görmektedir.Bu plajların yanında sadece hotel değil çeşitli eğlence merkezleride bulunmaktadır.

Gençler denizin keyfini hemen yanlarında olan bu eğlence merkezleriyle birlikte çıkarılabilirler.

Ayrca Bodrum plajları oldukça güvenilir plajlardır burada sizi rahatsız edecilecek her şey polisin kontrolü dahilinde etkisiz hale getirilir.

Advertisements