Bodrum Ege bölgesinde bulunan Muğla ilimizin bir tatil ilçesidir.Bodrum ülkemizde Akdeniz bölgesinden sonra gelen en büyük turizm bölgesidir.

Ege’de Çeşme ve Bodrum arasındaki rekabette Bodrum bir adım önde gibidir.Bodrum oldukça güzel denize , mavi bayraklı plajlara ve bir çok konaklama ve eğlence merkezine sahiptir.

Bodrum adeta tam bir tatil için yaratılmış bölgedir.Bölgedeki eşsiz manzara ve beyaz evler Bodrum’a ayrı bir güzellik katmaktadır.
Bodrum’un bu doğal güzelliği yatırımcılar içinde oldukça cazip olduğundan bölgede bir çok hotel ve eğlence merkezleri açılmıştır.

Eğlence ve gece hayatı Bodrum için vazgeçilmezdir.Bölgeye gelen bir çok turist Bodrum’da günün ilk ışıklarına kadar eğlenmektedir.
Bodrum’da her gece sabah saatlerine kadar bir çok parti verilmektedir.Bu partilerde gençler çılgınca eğlenerek kendilerinden geçmektedir.

Ayrıca Bodrum ulaşım açısındanda oldukça fazla alternatifli bir bölgedir.Bodrumda bulunan hava limanı yabancı turistlerin bölgeye ulaşmasında oldukça faydalıdır.

Bodrum’da oldukça fazla yabancı turist bulunmaktadır bu yüzden hava yolları oldukça önemlidir.

Advertisements