Side yaz ayları içi vazgeçilmez bir tatil böglesidir.Bölgeye yerli ve yabancı olmak üzere bir çok turist gelmetkedir.Bu turist gruplarında her yaştan turist bulunmaktadır.Bu farklı yaşta bulunan turistlerin dolayısı ile farklı ihtiyaçları vardır.Bir turizm bölgesi Side’nin en önemli görevlerinden biride bu tatil severlere istediklerini en iyi ve en kaliteli şekilde vermektir.Side’de günümüze kadar bunu en iyi şekilde yerine getirmiştir ve yerine getirmeye devam etmektedir.

Bölge’de her yaştan olduğu gibi genç yaştan tatil severlerde vardır.Bu tatil severlerin en çok önem verdikleri faaliyet yaşları dolayısı ile eğlence faaliyetleridir.Bölge yatırımcıları gençlere yönelik bir çok eğlence merkezi kurmuştur.Bunlardan en iyisi maddi açıdan ve kalite olarak en uygun olan barlardır.Bu barlarda eğlence çeşitli partiler ile günün ilk ışıklarına kadar sürmektedir.

Gece saatlerinde başlayna bu partilerde çeşitli animasyonlarda yer alır bu animasyonlarla kendilerinden geçen genç tatil severler.
Günün ilk ışıklarına kadar eğlencenin tadını çıkarır.

Ayrıca Side’de bulunan barlar oldukça güvenlidir.Burada kimse sizi rahatsız edemez ve bir sorun çıkarsa anında müdahale edilir.

Advertisements